Kurumsal

Hakkımızda

Bütün dünyada artan rekabet, azalan marjlar ve değişen müşteri ihtiyaçları karşısında sizi rakiplerinizden ayrıcalıklı kılmak gümrük müşavirliği alanında verdiğimiz yenilikçi, hızlı ve doğru hizmetle olacaktır.

Bunun bilincinde olarak kurulduğumuz günden bu yana tüm projelerimizi sürekli geliştirerek, temel felsefemiz olan yenilikçi ve girişimci yapımıza ileri teknoloji ürünlerini de ekleyerek müşteri ihtiyaçlarını önceden görüp, günümüz koşulların da en uygun ve en hızlı hizmet desteğini sağlayarak sizlerin her zaman önde olması amaçlarımızın başında yer almıştır.

E-Batı gümrük müşavirliği ailesi olarak, tekstil, otomotiv, maden, metal, makine, kimya plastik, ambalaj başta olmak üzere hangi sektörde olursa olsun, yenilikçi ve müşteri odaklı iş anlayışımızla, geniş hizmet ağımızla, her birini vazgeçilmez bir iş otağımız olarak gördüğümüz müşterilerimize hızlı, güvenilir, ekonomik, verimli ve uygulanabilir çözümler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Şunu samimiyetle belirtmek isteriz ki insan, teknoloji ve alt yapıya yapmış olduğumuz yatırımlar bizi 20 yılda sektörde sayılı firmaların arasına getirmiştir.

Bu sürede gelinen noktada BATI GRUP tüm İstanbul gümrüklerinde irtibat büroları bulunan 120 çalışanı,8 gümrük müşaviri, 25 müşavir yardımcısı, uzman yönetici kadrosu, en az iki yıllık gümrük okulu mezunu müşteri temsilcilerin den oluşmaktadır

Bu hedeflerimiz doğrultusunda daha önce taahhüt ettiğimiz tüm sözleri tutmanın haklı gururunu siz değerli dostlarımız ve çalışanlarımızla paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Başarılarımıza katkıda bulunan ve bünyemize yeni katılacak olan siz değerli müşterilerimize ve en değerli kaynağımız çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz gümrük müşavirliği sektöründe hizmetimizi uygun maliyetlerde sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam ve doğru bir şekilde karşılamak, memnuniyeti en üst seviyede tutmak, bunu gerçekleştirebilmek için,

Müşteri ihtiyaçlarını zamanında karşılamak

Müşteriyi sunulacak hizmet ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirmek

İnsana yatırım yaparak, personelimizin eğitim seviyesini, kendi bünyemizde 15 gün de bir yaptığımız seminerler ile bilgileri taze tutmak,

Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu taşımasını bilmek,

Deneyimli ve uzman kadromuzla hızlı ve güvenli gümrükleme hizmeti vermek, sektörde kaliteyi daha ileri taşımak,

Hizmetleri ile müşterilerini hedeflerine ulaştırmak, bilgi ve şirket değerleri ile sektörde örnek olmak.

Şubelerimiz

E Batı Gümrük Müşavirliği olarak İstanbul gümrükleri dışında. Mersin, İzmir, Gemlik, Derince, Dilovası, Çerkezköy, ve Tekirdağ gümrüklerindeki şube ve çalışanlarımızla siz müşterilerimize aynı hız ve kalitede hizmet vermekteyiz.

İstanbul içi hizmet verdiğimiz gümrük müdürlükleri.

Ambarlı Gümrük Müdürlüğü
Halkalı Gümrük Müdürlüğü
Atatürk Havalimanı Gümrük Müdürlüğü
Zeytinburnu Gümrük Müdürlüğü
Erenköy Gümrük Müdürlüğü
Haydarpaşa Gümrük Müdürlüğü
Sabiha Gökçen Havalimanı Gümrük Müdürlüğü
Trakya Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğü
Tuzla Deri Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğü
İstanbul Posta Gümrük Müdürlüğü

İstanbul dışı hizmet verdiğimiz gümrük müdürlükleri.

Mersin Gümrük Müdürlüğü
Mersin Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğü
Mersin Yolcu Salonu Gümrük Müdürlüğü
Taşucu Gümrük Müdürlüğü
Adana Gümrük Müdürlüğü
İskenderun Gümrük Müdürlüğü
Antakya Gümrük Müdürlüğü
İzmir Gümrük Müdürlüğü
Ege Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğü
Aliağa Gümrük Müdürlüğü
Gemlik Gümrük Müdürlüğü
Bursa Gümrük Müdürlüğü
Dilovası Gümrük Müdürlüğü
Derince Gümrük Müdürlüğü
Çerkezköy Gümrük Müdürlüğü
Tekirdağ Gümrük Müdürlüğü
İzmit Gümrük Müdürlüğü